-22%





1 573 ₴
1 223 ₴
Якісний карбоновий підсак з складною ручкою від компанії Weida. Міцна телескопічна алюмінієва рукоятка. Надійна голова дозволить взяти навіть трофеї. М'яка та прогумована сітка не травмує рибу, не вбирає воду та неприємні запахи, унеможливлює заплутування гачків приманок. Прогумована рукоятка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Weida |
| Кількість секцій | 4 |
| Форма голови | Овальна |
| Довжина в розкладеному вигляді | 460 см |
| Довжина у складеному вигляді | 180 см |
| Вага | 850 г |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал ручки | карбон |
| Матеріал руків'я | Гума |
| Тип лову | фидернная, карповая |
| Матеріал сітки | Прогумована сітка |
| Тип голови | Не складана |
| Тип ручки | Телескопічний |
| Колір сітки | Чорний |
| Глибина сітки | 50 см |