-6%

4 190 ₴
3 940 ₴
Ryobi Zauber - котушка компанії Ryobi для спінінгового лову.
Широкий розмірний ряд дозволяє підібрати котушку для різних видів лову. Головна особливість котушки – спеціальна система синхронізації черв'ячної передачі.
Корпус виконаний з алюмінієвого сплаву, а шпуля покрита нітридом титану, що запобігає впливу зовнішніх факторів.
Спеціальний лісоукладач дає можливість робити якісне, щільне намотування, а система зниження шуму точно порадує власника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Шпуля | Алюмінієвий сплав |
| Передавальний коефіцієнт | 5.1 |
| Розмір | 1000 |
| Фрикційне гальмо | Передній |
| Розташування рукоятки | Універсальне |
| Вага | 280 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Підшипники | |
| Кулькові підшипники | 8 |
| Роликові підшипники | 1 |
| Користувацькі характеристики | |
| Місткість шпулі, мм-м | 0.230 мм — 100 м |
| Max.drag power | 2.5 кг |
| Намотування за один оберт ручки | 64 см |
| Особливості | Нескінченний гвинт |