-75%








608 ₴
150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
УВАГА - ПІДСАК ПОЛАМАНИЙ!!!!
Надійний якісний підсак від компанії Feima. Міцна полегшена телескопічна алюмінієва рукоятка дозволяє знизити вагу і краще впоратися з підсаком у воді. Складна голова дозволить компактно перевезти підсак. Прогумована сітка не дасть пошкодити рибу і є швидковисихаючою.
Довжина загальна 220 см
Розміри голови - 60х60см
Глибина сітки - 60 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feima |
| Кількість секцій | 2 |
| Форма голови | Квадратна |
| Розмір комірки | 5 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 220 см |
| Довжина у складеному вигляді | 89 см |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал ручки | алюміній |
| Матеріал руків'я | Гума |
| Тип лову | Коропова |
| Матеріал сітки | Прогумована сітка |
| Тип голови | Складана |
| Тип ручки | Телескопічний |
| Колір сітки | Чорний |
| Глибина сітки | 60 см |