-12%





1 892 ₴
1 672 ₴
Якісна котушка Weida HKS - потужна силова котушка призначена для коропового та серфового лову. Котушка має кілька переваг: шпуля Long Cast, високоякісне укладання волосіні, сповільнена подача шпулі, швидкий фрикціон (гальмо послаблюється за 0.5 оберта (180°)), збалансований ротор, нескінченний гвинт, система запобігання потраплянню волосіні під шпулю. Weida HKS виготовлена з міцного карбопласту, оснащена 9 шарикопідшипниками, які встановлені на головній парі, що є основою всього механізму та відповідає за роботу та термін експлуатації виробу. У ролику встановлений один високоякісний підшипник закритого типу. Значення передавального числа становить 4.1:1. Ротор карбопластовий. Шпуля Long Cast виготовлена із металу, виконана конусної форми. Якісне укладання жилки забезпечує нескінченний гвинт, а завдяки системі сповільненої подачі шпулі укладання жилки стало більш щільним, внаслідок чого вдалося мінімізувати тертя та збільшити дальність закидання. Кліпси 2 штуки металеві, круглі, у комплекті є додаткові кліпси (5 шт). У котушці встановлена система запобігання попаданню волосіні під шпулю. Котушка оснащена металевою рукояткою з прогумованим кнобом. Механізм проходить комп'ютерне балансування під час розробки. Це сприяє рівному обертанню без небажаних вібрацій.
Розмір шпулі
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weida |
| Матеріал корпусу | Карбопласт |
| Шпуля | Алюмінієвий сплав |
| Передавальний коефіцієнт | 4.1 |
| Розмір | 8000 |
| Фрикційне гальмо | Передній |
| Розташування рукоятки | Універсальне |
| Вага | 667 г |
| Стан | Новий |
| Підшипники | |
| Кулькові підшипники | 9 |
| Роликові підшипники | 1 |
| Користувацькі характеристики | |
| Додаткова шпуля | Немає |
| Місткість шпулі, мм-м | 0.28 мм — 310 м / 0.30 мм — 270 м / 0.32 мм — 240 мм |
| Max.drag power | 12 кг |
| Намотування за один оберт ручки | 90 см |