-15%








796 ₴
676 ₴
Термосумка Feima GP 2420-1 18л (29х22х29см) - незамінна річ для комфортного відпочинку на природі.Сумка-холодильник дозволяє зберегти прохолодними продукти та напої до 8 годин із застосуванням акумуляторів холоду або звичайних пляшок із замороженою водою. Сумка оснащена 2 бічними та 1 передньою кишенями. Виконана з якісного матеріалу PVC, оснащена якісною фурнітурою з подвійними замками. Є ремінь для перенесення в руці та плечовий ремінь.
Основні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feima |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 18 л |
| Час збереження температури | 8 годин |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 29 см |
| Глибина | 29 см |