Ум имей хоть маленький, да свой - Максим Горький
Цей сайт може буди проданим
Контакти | Реклама | Про сайт || Каталог прайсів | Каталог фірм | Архітектура | Вулиці | Церкви | Мансарди | Статті | Погода | Лінки

Мудр не тот, кто знает много, а тот, чьи знания полезны - Эсхил

Реклама на Будівельно-інформаційному порталі

Публікація на сайті візитівки фірми
Публікація на сайті прайс-сторінки фірми
Публікація на сайті банеру фірми
Публікація на сайті опису товару (послуги)
Публікація на сайті презентації товару (послуги)
Створення, підтримка і реєстрація міні-сайту фірми
Публікація на сайті новин фірми

Публікація на сайті візитівки фірми


У переліку каталог фірм фірм сайту Ви можете розмістити інформацію про свою фірму (зрозуміло, якщо профіль її діяльності відповідає тематиці "Буд-ПОРТАЛу"). Для цього Вам необхідно заповнити візитівку фірми. Перелік пунктів візитівки включає:
 • повне найменування фірми;
 • найменування форми власності фірми;
 • поштова адреса фірми;
 • номера телефонів фірми ( до трьох );
 • номер факсу фірми;
 • адреса веб-сайту фірми.
Вартість розміщення візитівки Вашої фірми на нашому сайті складає 6 у.о.на 1 рік.Ціни з врахуванням ПДВ
Якщо Ви не розповісте про себе самі, то хто це зробить за Вас !?


У пункті каталог товарів та послуг сайту Ви можете розмістити й обновляти інформацію про товари і послуги своєї фірми. Перелік атрибутів про товар (послуги), що Ви можете вказати в кожному рядку прайс-сторінки включає:
 • найменування товару (послуги) вибір зі списку значень;
 • короткий опис товару (послуги) до 50 символів;
 • марка товару (послуги) до 20 символів;
 • одиниця виміру товару (послуги)вибір зі списку значень;
 • вартість одиниці товару (послуги) у національній валюті можливо вказувати діапазон
Таким чином, заповнена Вами прайс-сторінка стане доступною після найближчого відновлення бази даних сайта, що виробляється два рази на місяць (першу і третію середу місяця). Однак, якщо прайс-лист отриманий менш ніж за чотири дні до найближчого відновлення, його публікація може бути відкладена до наступного разу. Таким чином, обновляти прайс-сторінку Ви можете кожні два тижні (якщо це необхідно).
Максимальний термін публікації прайс-сторінки фірми - 3 місяці. У переліку каталог фірм навпроти назви Вашої фірми Ви можете розмістити прайс-файл у форматі (*. xls,*.rtf).
Вартість розміщення прайс-сторінки Вашої фірми на нашому сайті складає 3 у.о. за 1 місяць, та 7 у.о. за 3 місяці Ціни з врахуванням ПДВ
Привабливість Ваших цін – розповість сама за себе !

Публікація на сайті банеру фірми

На фоні одноманітного тексту та цифр веб-стораінки, кольоровий і анімований банер неминуче приверне увагу відвідувача. Найбільш ефективно спрацює банер на головній сторінці "Буд-ПОРТАЛу". Ми працюємо з банерами всіх розповсюджених форматів (468х60, 100х100, 120х60), а ціни на їхню публікацію залежать від місця і терміну їх розміщення:

  1 місяць 3 місяці 6 місяців
на головній сторінці 30 у.о 80 у.о 140 у.о
на інших сторінках 10 у.о 20 у.о 45 у.о

Акція ! Діє знижка на банери 70% в місяць !
Якщо у Вас ще немає банера, ми можемо зробити його для Вас ($5 - статичний, $10 - анімований).

Увага! Обсяг Вашого банера не повинен перевищувати 15кб для типорозміру 468х60 і 7кб для типорозмірів 100х100 і 120х60. Банери що суперечать нормам суспільної моралі до публікації не приймаються.
Уявляєте, шукає людина, наприклад, дубові двері. Заходить у "Буд-ПОРТАЛ", а там відразу Ваш баннер з рекламою таких дверей. Дивиться прайси - знову бачить Ваш банер. Починає читати статті про надійні двері - і знову Ваш банер тут як тут! Ну не втримається людина - "клікне".
Реклама повинна розмовляти на привабливій для всіх мові !

Публікація на сайті опису товару (послуги)

Рядки зведеного прайс-листа дуже корисні, але не наочні. Споживач змушений орієнтуватися серед різноманіття пропозицій, в основному, на вартість товару. І якщо при продажі піску чи цементу такий підхід може бути виправданий, то при продажі ексклюзивного товару (престижні меблі, сантехніка і так далі) зовсім негодиться.Тепер Ви можете розмістити в базі даних "Буд-ПОРТАЛ" опис (до 500 символів) і ілюстрацію (до 300х300 пкс) будь-якого свого товару. Найменування товару, що має опис, підкреслюється,що виділяє його на тлі інших прайс-стрічок і додає йому вид гіперпосилання. Коштує це задоволення: 4 у.о за публікацію опису 1 товару на термін 1 місяць; 10 у.о - на 3 місяці; 20 у.о - на 6 місяців. Як бачите - серйозні знижки для серйозних рекламодавців! Ціни в грн по курсу НБУ

Увага! Усі вихідні матеріали (як текст, так і ілюстрації) даються замовником в електронному виді. Припустимий формат файлів: текстових - txt, rtf, doc; зображень - jpg, gif, bmp, tif, cpt.Зображення можуть бути будь-як розміру, з дозволом не менш 96 dpi.
Переглядаючи зведений прайс-лист "Буд-ПОРТАЛ" споживач "клікне" по підкресленому найменуванню товару і ... далі усе залежить тільки від Вас, тому, що в окремому вікні броузера з'явиться той матеріал, що надасьте Ви!

Публікація на сайті презентації товару (послуги)

У Вас є цікаві товари? А може Ви робите унікальні на ринку послуги? Якщо це так, то про це терміново потрібно повідомити потенційним споживачам, а презентація в цій справі - незамінна річ! Ми знову готові Вам допомогти: докладна стаття з ілюстраціями на головній сторінці "Буд-ПОРТАЛу" (чи на сторінках підрубрик) - чим не презентація! Причому працює вона постійно: 24 години на добу, 7 днів у тиждень, 365 днів у році. Вартість послуги залежить від місця розміщення (головна/неголовна сторінки) і терміну публікації презентації: 1 місяць - 60 у.о/25 у.о ; 3 місяці - 150 у.о /60 у.о .

Увага! Усі вихідні матеріали (как текст, так і ілюстрації) даються замовником в електронному виді. Припустимий формат файлів: текстових - txt, rtf, doc; зображень - jpg, gif, bmp, tif, cpt. Зображення можуть бути будь-як розміру, з дозволом не менш 96 dpi.
Акція !!! Діє знижка на презентації товарів та послуг 50%
Доведіть світу, що Ви йому потрібні!

Створення, підтримка і реєстрація міні-сайту фірми

Вас не влаштовує обсяг анкети фірми на нашому сайті, а свого поки немає? Тоді ця послуга саме для Вас! Ми створимо і будемо підтримувати Ваш власний веб-сайт, у якого буде своя адреса в Інтернеті (www.budportal.com.ua/найменування фірми). Обсяг міні-сайту - 3 сторінки: "ПРО фірму"; "Прайс-сторінка"; "Контактна інформація". У додавання до інформації анкети фірми (дивитися вище) міні-сайту може містити наступну інформацію:
 • опис фірми (текстовий блок до 3000 символів + кілька ілюстрацій);
 • девіз фірми;
 • логотип фірми;
 • перелік основних видів діяльності фірми (до 7);
 • торговий профіль фірми (до 20);
 • прайс-лист фірми (автоматична вибірка з бази даних "Буд-ПОРТАЛу" чи статичний блок);
 • опис порядку проїзду міським транспортом до офісу (магазину) фірми;
Усі Ваші прайс-стрічки, новини і презентації, опубліковані в "Буд-ПОРТАЛі", будуть посилатися саме на цей міні-сайт. Його адресу Ви зможете вказувати на візитних картках, повідомляти партнерам і клієнтам. Крім того, міні-сайт автоматично поміщається в нашу добірку цікавих звертань і може бути зареєстрований у ведучих українських і світових інтернет-каталогах і рейтингових системах . Завдяки інтеграції Вашого міні-сайту в інформаційну структуру активно рекламованого ресурсу, усі відвідувачі "Буд-ПОРТАЛу" є потенційними відвідувачами Вашого міні-сайту, а можуть бути і клієнтами Вашої фірми.

Вартість створення міні-сайту складає від 100 до 125 у.о. Вартість підтримки сайта протягом 1 місяця складає 10 у.о., при збільшенні терміну передоплати передбачені значні знижки: 3 місяці - 25 у.о.; 6 місяців - 40 у.о.; 12 місяців - 80 у.о.. Рекламна компанія міні-сайта в Інтернеті обійдеться вам у 30 у.о..
І вистачить відкладати на завтра, Ваші конкуренти або уже мають, або доробляють собі вебсайт :) !

Публікація на сайті новин фірми

Якщо фірма має свій міні-сайт (дивися вище) у "Буд-ПОРТАЛі", вона може кожні 2 тижні безкоштовно публікувати на головній сторінці нашого сайту невелике повідомлення-новину (наприклад, про зниження цін чи надходження в продаж нового товару).
Ви одержуєте можливість зацікавити потенційного клієнта відразу на вході в "Буд-ПОРТАЛ"!
* Усі вищевказані ціни без врахування ПДВ.

Посещать и слушать злых людей - это есть уже начало злого дела - Конфуций (Кун-цзы)

Магия - это технология, доведенная до совеpшенства - Альберт Эйнштейн